Hakkımızda

Firmamız CANYAPI PAZ.TUR.VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında 1987 Yılında kurulmuştur.Merkez Akçay olmak üzere ; Altınoluk , Edremit ve Ayvalık da 3 adet şubemiz bulunmaktadır.Firma olarak müşteri talepleri doğrultusunda başta her çapta nervürlü inşaat demiri , hasır çelik , hazır beton vb kaba inşaat malzemelerini tedarik ederek , istenilen yere satış ve sevkiyatını yapmaktayız.

Firmamız sattığı bütün mamullerin kalite sertifikalarını ve kimyasal analiz belgelerini müşterilerine temin etmektedir.Sahip olduğu ticari beceri ve güçlü finansmanıyla sektöründe güvenin simgesi olmuştur.
 
Müşterilerine en kaliteli ürünleri , en ekonomik şekilde sunmayı görev bilen ve bu konuda sektöründe bölge çapında başarı kazanan firmamız ayni doğrultuda hizmetlerine devam etmektedir. CANYAPI olarak sattığımız kaba inşaat malzemelerinin yanı sıra kurmuş olduğumuz demir kesme – bükme fabrikamızda ; Her cins inşaat demiri projesine uygun olarak , istenilen ölçüde kesilebilmekte bunun yanında , kolon-perde filizleri gönyeleri , kiriş kolon etriyeleri ve asmolen çiroz etriyeleri yapılmaktadır. Tüm bunlar inşaat maliyetlerine hem zaman hem de kazanç olarak çok ciddi katkılar sağlamaktadır. 
 
Karşılıklı güven ve kaliteli hizmet anlayışı prensipleri doğrultusunda çalışmak ; ve bu çalışmanın her iki tarafa da pozitif katkı sağlaması ana hedefimizdir.